انواع بالابر رستورانی غذابر

بالابرهای غذابر سینی بر دارای کابینی از جنس استیل به ابعاد مناسب برای حمل سینی می باشند. این کابین می تواند دارای دو یا سه طبقه باشد و در ایستگاه های کاری انواع درب های گیوتینی، کشویی و لولایی قابل اجرا است.

بالابرهای حمل ترولی دارای کابینی بزرگتر با ابعاد متناسب با ترولی یا دیگ غذا می باشند. کابین ترولی بر استیل بهداشتی و درب های طبقات از نوع لولایی یا کشویی می باشند.

بالابر رستورانی غذابر

بالابر رستورانی

بالابرهای رستورانی همانطور که از نامشان مشخص است، برای جابجایی غذای آماده شده یا مواد غذایی یا نوشیدنی و سایر سفارش های مشتریان بین طبقات در کافه ها، رستوران ها یا سایر محیط های مشابه مورد استفاده قرار می گیرند. بمنظور رعایت موازین بهداشتی جداره های کابین این نوع بالابرها باید از جنس استیل های بهداشتی که دچار اکسیداسیون نمی شوند ساخته شود.

بالابر غذابر سینی بر

بالابرهای سینی بر متداول ترین دستگاه ها برای جابجایی سینی غذا یا سفارشات مشتریان بین طبقات رستوران و آشپزخانه ها هستند. این دستگاه ها در رستوران ها، کافی شاپ ها و انواع سالن های غذاخوری کاربرد دارند.

بالابر ترولی بر

بالابرهای ترولی بر جابجایی ترولی های غذا، یا دیگ و ظروف بزرگ را بین آشپزخانه و فضاهای گوناگون رستوران انجام می دهند. انواع بالابر ترولی بر که دارای کابین استیل و درب های طبقات می باشند در هتل ها، رستوران ها، سالن های سلف سرویس و تالارها کاربرد دارند.